Działka na Sprzedaż!

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ!
Nieruchomość niezabudowana, działka nr. 82
położona w Łagowie Lubuskim na Osiedlu Lecha 21

Opis

Jest to nieruchomość niezabudowana, położona na Oś. Lecha 21, w najpiękniejszym miejscu Łagowa, na najwyższym wzgórzu, na terenie Łagowskiego Parku Krajobrazowego, graniczy z Rezerwatem Buczyna Łagowska. Położenie nieruchomości na wzgórzu sprawia, że klimat jest suchy, w przeciwieństwie do budynków położonych nad jeziorem.
Nieruchomość ze względu na piękno i prywatność, spełni oczekiwania osób poszukujących miejsca na dom jednorodzinny a także osób, które planują wybudować i prowadzić pensjonat. Jest to najładniejsza działka budowlana w Łagowie, z widokiem na jezioro Łagowskie.
Odległość od Centrum Łagowa – 200 metrów. Odległość od jezior Łagowskiego – 100 metrów a od jeziora Trześniowskiego – 300 metrów.
Nieruchomość obejmuje część działki nr. 82 o łącznej powierzchni 3911 m2.
Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Na działce rosną drzewa w wieku od 30 do 80 lat: klony, buki, brzozy, akacje, lipy. Trzeba czekać całe życie aby takie drzewa urosły…
Osiedle Lecha jest najbardziej atrakcyjnym miejscem w Łagowie i powstaje tu wiele atrakcyjnych budynków co spowoduje wkrótce wzrost cen.

Uzbrojenie w Media:
– Woda miejska – na drodze. Studnia głębinowa do uzdatnienia.
– Kanalizacja miejska – na drodze.
– Elektryka – na drodze.
– Gaz – na drodze.
– Dojazd – Droga gminna utwardzona.

Przeznaczenie nieruchomości:
Podstawowe – pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Dopuszczalne – pod nieuciążliwa działalność gospodarczą (np. pensjonat). Dopuszcza się lokalizację funkcji usługowych nie tylko na parterze budynków.
Zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, dopuszcza się wysokość do 3 kondygnacji naziemnych – do 12m.
Zgodnie z księgą wieczystą, nieruchomość ma jednego właściciela i jest wolna od wpisów w działach: ciężary, obciążenia oraz hipoteki.

Do wglądu:
1. Wypis z Ksiąg Wieczystych.
2. Wypis z Planu Zagospodarowania Przestrzennego Łagowa.
3. Zdjęcia.
4. Inne.

Cena 590,000.00 PLN

Kontakt:
Agnieszka
Tel.: 48 601 273 154

Lech Piechocki
Tel.: +1 773 510 2756
e-mail: bajka3.lagow@sbcglobal.net

Informacje o Łagowie – Perle Lubuszczyzny znajdują się na stronie www.lagow.pl